Katekyo Hitman Reborn!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A Katekyo Hitman Reborn! című animével és mangával foglalkozó oldal
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szavazás: Kedvenc karakter 1.

Go down 
2 posters

Ki a kedvenc karaktered a Tizedik Generációs Vongolából?
Sawada Tsunayoshi
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gokudera Hayato
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Yamamoto Takeshi
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap50%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Hibari Kyouya
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap50%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Sasagawa Ryohei
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rokudo Mukuro
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lambo
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Chrome Dokuro
Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_lcap0%Szavazás: Kedvenc karakter 1. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 2
 

SzerzőÜzenet
Yuminari
Admin
Yuminari


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. May. 15.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vongola Famiglia :)

Szavazás: Kedvenc karakter 1. Empty
TémanyitásTárgy: Szavazás: Kedvenc karakter 1.   Szavazás: Kedvenc karakter 1. EmptySzomb. Május 19, 2012 8:34 am

Ki a kedvenc karaktered a Tizedik Generációs Vongolából és miért? Ide le lehet írni a véleményeket, esetleg kibeszélni egyes karaktereket.
Először gondolkodtam rajta, hogy Chrome-ot és Mukurot egy részhez teszem, de mivel mégiscsak két külön emberről van szó, így végül emellett döntöttem.
(Ha valakivel nem egyezik a véleményed, akkor attól még nem kell a másik torkának ugrani, szóval csak civilizáltan Smile)
Vissza az elejére Go down
https://reborn-famiglia.hungarianforum.com
Yuminari
Admin
Yuminari


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. May. 15.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vongola Famiglia :)

Szavazás: Kedvenc karakter 1. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás: Kedvenc karakter 1.   Szavazás: Kedvenc karakter 1. EmptySzomb. Május 19, 2012 3:26 pm

Akkor kezdem is a sort Smile
Bár nálam változó, hogy éppen ki van az első helyen, de jelenleg Hibari foglalja el. Very Happy Szeretem a karakterét, emellett nagyon erős, és senkinek nem fél nekimenni xD
A másik aki első helyen szokott lenni, az Mukuro. Smile Szeretem, hogy ennyire a maga feje után megy, na meg persze a jelleme. A képességei is nagyon jók. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://reborn-famiglia.hungarianforum.com
Isako

Isako


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. May. 19.
Tartózkodási hely : valami Föld nevű bolygó...

Szavazás: Kedvenc karakter 1. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás: Kedvenc karakter 1.   Szavazás: Kedvenc karakter 1. EmptySzomb. Május 19, 2012 4:26 pm

Nem is tudom... Jó tizenöt perces meditálás után, miután mindent meg hánytam és vetettem jutottam Yamamotóra, akinek mindig mosolygós jelleme és kissé gyerekes viselkedése már az első pillanatban mosolyt csalt az arcomra.Ugyanakkor Ryouhei kirobbanó extrémsége vagy Gokudera jelleme is közel áll a szívemhez. Tsuna ügyetlenkedései is aranyosan, és nagyon jó látni mennyit törődik a családjával... Egy szóval piszok nehéz választás. Imádom az egész Vongolát és kény Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szavazás: Kedvenc karakter 1. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás: Kedvenc karakter 1.   Szavazás: Kedvenc karakter 1. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szavazás: Kedvenc karakter 1.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kedvenc karakter 2.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyo Hitman Reborn! :: Topikok :: KHR fórum-
Ugrás: